STAJ KOMİSYONLARI

BÖLÜM BAŞKANLIĞI BAŞKAN ÜYE
Makine ve Metal Teknolojileri Öğr.Gör. Fuat KATRANCI Öğr.Gör. Şerafettin KARADEMİR
Öğr.Gör. Erdoğan BAYRAK
Bilgisayar Teknolojileri Öğr.Gör. Mustafa SAYAR Öğr.Gör. Fevzi ÖZEK
Öğr.Gör.Dr. Murat KESKİN
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğr.Gör. Carullah SÜER Öğr.Gör. Ahmet KUMRU
Öğr.Gör. Kumru ÖZTÜRK
Elektrik ve Enerji Öğr.Gör. Adnan KÖSEER Öğr.Gör.Dr. Murat BARAZ
Öğr.Gör. Şükrü CEBE
Elektronik ve Otomasyon Öğr.Gör. Fatih Mehmet SARAÇ Öğr.Gör. Erdoğan BAYRAK
Öğr.Gör. Mustafa TURĞUT
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Öğr.Gör. Hasan Basri İPEK Öğr.Gör. Murat GÜR
Öğr.Gör. Doğan ÖZTÜRK
Gıda İşleme Doç.Dr. Emine BULUT Öğr.Gör. Özlem EMREM TÜR
Öğr.Gör.Dr. Tuğba DEDEBAŞ
İnşaat Öğr.Gör. Cevat CEYLAN Öğr.Gör. Davut ŞAKACI
Öğr.Gör. Fatih ÇAMCI
Malzeme ve Malzeme İşlemeleri Teknolojileri Öğr.Gör. Davut ŞAKACI Öğr.Gör. Cevat CEYLAN
Öğr.Gör. Erten OĞUZ
Muhasebe ve Vergi Öğr.Gör. Murat GÜR Öğr.Gör. Hasan SANCAK
Öğr.Gör. Ersan KULA
Pazarlama ve Dış Ticaret Dr. Öğr. Üyesi Fuat ÖZ Öğr.Gör. A. Ferit TAKTAK
Doç. Dr. Figen ÖZPINAR
Yönetim ve Organizasyon Öğr.Gör. M. Akif ÇAKIRER Öğr.Gör.Hasan GÜRKAŞ
Öğr.Gör. Hüseyin GÜLEÇ

 


MUAFİYET ve İNTİBAK KOMİSYONLARI

BÖLÜM BAŞKANLIĞI BAŞKAN ÜYE
Makine ve Metal Teknolojileri Öğr.Gör. Fuat KATRANCI Öğr.Gör. Şerafettin KARADEMİR
Öğr.Gör. Fatih M.SARAÇ
Öğr.Gör. Erdoğan BAYRAK
Bilgisayar Teknolojileri Öğr.Gör. Mustafa SAYAR Öğr.Gör. Fevzi ÖZEK
Öğr.Gör. Hasan SANCAK
Öğr.Gör.Dr. Murat KESKİN
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğr.Gör. Carullah SÜER Doç. Dr. Figen ÖZPINAR
Öğr.Gör. Ahmet KUMRU
Öğr.Gör. Kumru ÖZTÜRK
Elektrik ve Enerji Öğr.Gör. Adnan KÖSEER Öğr.Gör. Dr .Murat BARAZ
Öğr.Gör. Şükrü CEBE
Öğr.Gör. Erten OĞUZ
Elektronik ve Otomasyon Öğr.Gör. Fatih Mehmet SARAÇ Öğr.Gör. Erdoğan BAYRAK
Öğr.Gör. Şerafettin KARADEMİR
Öğr.Gör. Mustafa TURĞUT
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Öğr.Gör. Hasan Basri İPEK Öğr.Gör. Doğan ÖZTÜRK
Öğr.Gör. Mehmet Akif ÇAKIRER
Öğr.Gör. Murat GÜR
Gıda İşleme Doç.Dr. Emine BULUT Öğr.Gör.Dr. Tuğba DEDEBAŞ
Öğr.Gör. Özlem EMREM TÜR
Öğr.Gör. Fatih ÇAMCI
İnşaat Öğr.Gör. Cevat CEYLAN Öğr.Gör. Davut ŞAKACI
Öğr.Gör. Fatih ÇAMCI
Öğr.Gör. Hüseyin GÜLEÇ
Malzeme ve Malzeme İşlemeleri Teknolojileri Öğr.Gör. Davut ŞAKACI Öğr.Gör. Şükrü CEBE
Öğr.Gör. Fatih ÇAMCI
Öğr.Gör. Cevat CEYLAN
Muhasebe ve Vergi Öğr.Gör. Murat GÜR Öğr.Gör. Ahmet KUMRU
Öğr.Gör. Hasan SANCAK
Öğr.Gör. Ersan KULA
Pazarlama ve Dış Ticaret  Dr. Öğr. Üyesi Fuat ÖZ

 

Öğr.Gör. Kumru ÖZTÜRK
Öğr.Gör. Mehmet Akif ÇAKIRER
Öğr.Gör. A. Ferit TAKTAK
Yönetim ve Organizasyon Öğr.Gör. M. Akif ÇAKIRER Öğr.Gör. Hasan GÜRKAŞ
 Dr. Öğr. Üyesi Fuat ÖZ
Öğr.Gör. Kumru ÖZTÜRK

YÜKSEKOKUL YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU

ADI SOYADI GÖREVİ KOMİSYON
Prof.Dr. İ. Hakkı CİĞERCİ Yüksekokul Müdürü Başkan
Öğr. Gör.Davut ŞAKACI Malzeme ve Malzeme İşleme Tekn. Bölüm BaşkanV. Üye
Öğr. Gör. Fevzi ÖZEK Müdür Yardımcısı Üye
 Dr. Öğr. Üyesi Fuat ÖZ Müdür Yardımcısı Üye
Öğr. Gör. Mustafa SAYAR Bilgisayar Tek.Bölüm Başkan V. Üye
Öğr.Gör.Dr.Tuğba DEDEBAŞ Öğretim Görevlisi Üye

YÜKSEKOKUL MEZUNİYET KOMİSYONU

ADI SOYADI GÖREVİ KOMİSYON
Prof.Dr. İ. Hakkı CİĞERCİ Yüksekokul Müdürü Başkan
Öğr. Gör.Davut ŞAKACI Malzeme ve Malzeme İşleme Tekn. Bölüm BaşkanV. Üye
Öğr. Gör. Fevzi ÖZEK Müdür Yardımcısı Üye
 Dr. Öğr. Üyesi Fuat ÖZ Müdür Yardımcısı Üye
Öğr. Gör. Mustafa SAYAR Bilgisayar Tek.Bölüm Başkan V. Üye
Öğr.Gör.Dr.Tuğba DEDEBAŞ Öğretim Görevlisi Üye

AKADEMİK TEŞVİK BİRİM KOMİSYONU

BİRİMİ BÖLÜMÜ ÜNVANI ADI SOYADI KOMİSYON GÖREVİ
Bolvadin MYO Gıda İşleme Doç. Dr. Emine BULUT Başkan
Bolvadin MYO Büro Yönetimi Doç. Dr. Figen ÖZPINAR Üye
Bolvadin MYO Yönetim Organizasyon Dr. Öğr. Üyesi Fuat ÖZ Üye

BURS KOMİSYONU

ADI SOYADI GÖREVİ KOMİSYON
Öğr. Gör. Fevzi ÖZEK Müdür Yardımcısı Üye
 Dr. Öğr. Üyesi Fuat ÖZ Müdür Yardımcısı Üye
Öğr. Gör. Mustafa SAYAR Bilgisayar Tek.Bölüm Başkan V. Üye
Öğr. Gör.Davut ŞAKACI Malzeme ve Malzeme İşleme Tekn. Bölüm BaşkanV. Üye

 

07 Şubat 2020, Cuma 298 kez görüntülendi